Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia osłabiona ze Śląskiem. Szansa dla dublerów

29 listopada 2017

Grzegorz Wojtkowiak i Rafał Wolski zostali ukarani w meczu z Cracovią czwartymi żółtymi kartkami i nie zagrają w piątkowym spotkaniu.
- Szkoda tych żółtych kartek, szczególnie Rafała. Nie wynikała ona np. z konieczności przerwania ataku rywala, tylko z mało odpowiedzialnego zachowania. Przy tym doświadczeniu, jakie ma Rafał, powinien zachować się lepiej w tej sytuacji. Z drugiej strony, absencja dwóch zawodników to szansa dla innych piłkarzy. Będą mieli okazję się pokazać i być może zostaną na dłużej w wyjściowej jedenastce. Tak było ostatnio z Jakubem Wawrzyniakiem, który wypadł ze składu z powodu urazu. W międzyczasie drużyna zagrała bardzo dobry mecz z Wisłą Płock i Kuba musi teraz walczyć o powrót do gry w pierwszym składzie – mówił Adam Owen.
(raz / lechia.pl) 29 listopada 2017, 22:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.073