Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Łukasik: VAR jest dobry, ale trzeba umieć korzystać...

30 listopada 2017

Daniel Łukasik chce jak najszybciej zapomnieć o sytuacji po której sędzia w meczu z Cracovią podyktował za jego przewinienie rzut karny.
- Wyrzuciłem z głowy sytuację z doliczonego czasu gry meczu z Cracovią. Koncentruję się na piątkowym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław i na tym, żebyśmy zdobyli trzy punkty i wrócili na zwycięską ścieżkę.

- Do 70 minuty wszystko było ok. Prowadziliśmy na wyjeździe, wszystko wskazywało na to, że wygramy. Mieliśmy kilka sytuacji po kontach. Ale brakowało wykończenia. Straciliśmy piłkę na swojej połowie i z tego padła bramka wyrównująca. Wiatr w żagle dla Cracovii i straciliśmy kontrolę i ten feralny rzut karny. Nie ma sensu tego komentować.

- VAR jest dobry, ale ci co korzystają z niego, do końca nie potrafią tego robić.

- Śląsk na wyjazdach to zupełnie inna drużyna. Każdy mecz rządzi się swoimi prawami i będzie to dobre widowisko. W obu drużynach są zawodnicy z dobrymi umiejętnościami i na pewno będzie się to fajnie oglądało
- mówił Łukasik w rozmowie z klubową telewizją.
(raz / lechia.gda.pl) 30 listopada 2017, 17:21
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032