Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Jan Urban: Ten karny to kpina

1 grudnia 2017

"Jedenastka" podyktowana za zagranie ręką Celebana, to jest kpina - mówił na konferencji prasowej trener Śląska Jan Urban.
Wydaję mi się, że to było bardzo wyrównane spotkanie. A jednak skończyło się aż dwubramkowym zwycięstwem gospodarzy. My podarowaliśmy przeciwnikom gola na 3:0, a do tego nie wykorzystaliśmy rzutu karnego.

"Jedenastka" podyktowana za zagranie ręką Celebana, to jest kpina. Nie wiem, jak miałoby wyglądać naturalne ułożenie ciała przy wślizgu... Dodatkowo Piotrek dostał piłką w klatkę piersiową i to z bardzo bliskiej odległości. A według sędziego to jest rzut karny... Nie, to nigdy nie jest rzut karny. A on bardzo nam skomplikował sytuację w tym meczu.

Zabrakło nam na pewno skuteczności, mecz był wyrównany, stworzyliśmy kilka okazji. Na pewno ważnym momentem był niewykorzystany rzut karny Robaka. Szkoda, że tak się stało. Wiemy jednak, że nawet najlepsi pudłują z 11. metrów. Skuteczność Marcina była na bardzo wysokim poziomie. Normalną rzeczą jest, że nawet tak dobremu egzekutorowi może się zdarzyć pudło.


slaskwroclaw.pl
(raz / lechia.gda.pl) 1 grudnia 2017, 23:16
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.059