Gdańsk: wtorek, 20 listopada 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Piłkarze Śląska Wrocław o meczu z Lechią

2 grudnia 2017

Przegrany mecz z Lechią skomentowali piłkarze Śląska Wrocław Łukasz Madej i Sebastian Bergier.
Sebastian Bergier: Oczywiście mój debiut to pozytyw, ale tak naprawdę nie ma się z czego cieszyć. Przegraliśmy mecz i wracamy do Wrocławia bez punktów. Dla mnie zaskoczeniem było, że drugi raz znalazłem się w osiemnastce meczowej. Jak już pojechałem do Gdańska to gdzieś tam spodziewałem się, że uda mi się zagrać kilka minut. Cieszę się, że trener Urban nie boi stawiać się na młodych zawodników, jeszcze pól roku temu nigdy bym się nie spodziewał takiego scenariusza. Samo zagranie w takim meczu to niesamowite uczucie.

Można powiedzieć, że przegraliśmy na własne życzenie. Popełnialiśmy zbyt dużo błędów i traciliśmy przez to bramki. Gdybyśmy wykorzystali własne okazje, spotkanie potoczyłoby się inaczej. Niewykorzystany rzut karny przez Marcina Robaka? Zdarza się najlepszym. Graliśmy 90 minut i mieliśmy dużo czasu na stworzenie kolejnych okazji bramkowych.

Łukasz Madej: Wynik idzie w świat. Nie możemy gdybać - co, jeśli strzelilibyśmy karnego. Taka jest piłka. Uważam, że Lechia nie grała rewelacyjnego meczu. Byliśmy w stanie wywieźć stąd punkt, a nawet zwycięstwo, ale do tego potrzeba lepszej gry i większej skuteczności.

Cieszę się, że strzeliłem gola i się przełamałem. Trochę na niego czekałem. Szkoda tylko, że była to jedynie bramka honorowa.

Czy bracia Paixao mają na Śląsk patent? Na pewno są to dobrzy zawodnicy i nie ma znaczenia, przeciwko komu grają. Z każdym rywalem potrafią to pokazać. Musimy teraz docenić ich klasę.

źródło: slaskwroclaw.pl
(raz / lechia.gda.pl) 2 grudnia 2017, 14:18
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043