Gdańsk: wtorek, 20 listopada 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Owen: Na pewno czujemy się pewni siebie

6 grudnia 2017

- Na pewno czujemy się pewni siebie i czekamy niecierpliwie na spotkanie z liderem tabeli - mówi Adam Owen przed meczem Lechii z Górnikiem Zabrze.
- Jesteśmy w dobrym dla nas okresie. W czterech spotkaniach zdobyliśmy dziewięć punktów, a mogliśmy nawet więcej. Na pewno czujemy się pewni siebie i czekamy niecierpliwie na spotkanie z liderem tabeli. Przygotowujemy się dokładnie do tego meczu, pracujemy nad ustabilizowaniem naszej formy i mam nadzieję, że nasz wysiłek przyniesie efekty.

- Pozycja Górnika to nie jest dla mnie niespodzianką. Wykreowali własny system i styl gry, który pasuje zawodnikom, którzy tam są. W drużynie jest wielu młodych zawodników, których wspierają ci starsi i bardziej doświadczeni i to przynosi im sukcesy. Widać, że wskoczyli na falę, która ich cały czas niesie.

W wybornej formie strzeleckiej znajduje się napastnik Górnika Igor Angulo. Hiszpan z dorobkiem 18 goli przewodzi klasyfikacji najskuteczniejszych graczy polskiej ligi.

- Przyglądamy mu się uważnie, ale nie tylko jemu. Patrzymy także na tych piłkarzy, którzy są za jego plecami, czyli tych, broniących dostępu do bramki i tych, którzy dostarczają piłkę do Angulo. Będziemy mieli swój plan na to spotkanie i postaramy się wyeliminować atuty rywala.
(raz / lechia.pl) 6 grudnia 2017, 18:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023