Gdańsk: środa, 17 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Augustyn: Nie jedziemy do Zabrza, żeby się położyć

7 grudnia 2017

Obrońca Lechii Błażej Augustyn występował w latach 2013-2015 w barwach Górnika Zabrze. Czy to będzie to dla niego sentymentalny powrót/.
- Nie do końca tak będzie, bo doszło tam do wielu zmian. Kiedy ja grałem w Górniku to obecny stadion w Zabrzu dopiero powstawał, a my graliśmy przy skromnej widowni. Poza tym piłkarze, którzy teraz stanowią o sile Górnika, wtedy występowali w drugim zespole i nie dostawali wielu szans na grę w Ekstraklasie. Z zespołu, w którym ja grałem został chyba już tylko Rafał Kurzawa.

- Na pewno będziemy musieli na to uważać. Ale nie tylko w tym aspekcie zabrzanie w tym sezonie radzą sobie bardzo dobrze. Grają bardzo ambitnie i z dużą fantazją, ale i my w ostatnich spotkaniach gramy dobrze. W czterech meczach wywalczyliśmy dziewięć punktów, a mogło być ich więcej. Bilans popsuł nam trochę nasz mecz z Cracovią. Wiemy, że Górnik jest liderem tabeli, ale nie jedziemy do Zabrza, żeby się przed nim położyć, tylko po punkty. Jesteśmy bardziej doświadczonym zespołem i to może być nasz atut. Na bieżąco analizujemy grę Górnika i będziemy przygotowani na różne warianty. Jesteśmy optymistami i będziemy szukać swoich szans na zwycięstwo z liderem
.
(raz / lechia.pl) 7 grudnia 2017, 18:21
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.084