Gdańsk: wtorek, 22 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Owen: Nie tak chcieliśmy pożegnać się z kibicami

13 grudnia 2017

- Jestem bardzo rozczarowany postawą piłkarzy oraz rezultatem. To był jeden z naszych najgorszych meczów, chyba nawet gorszy od tego z Koroną - przyznał na konferencji prasowej trener Lechii Adam Owen.
-Po meczu z Górnikiem, gdzie zagraliśmy bardzo dobrze liczyłem na lepszy mecz. Taktycznie byliśmy za bardzo otwarci, traciliśmy koncentrację i gole. Nie tak chcieliśmy pożegnać się z naszymi kibicami w ostatnim meczu w 2017 roku na naszym stadionie.

Co zadecydowało o tym, że Lechia zagrała tak słabo z outsiderem?

- Czasami to kwestie mentalne. Mamy trzy mecze w ciągu tygodnia tuż przed przerwą świąteczną. Może pomyśleliśmy po spotkaniu w Zabrzu, że będzie dużo łatwiej? Ekstraklasa znów pokazuje, że trzeba walczyć do końca z każdym rywalem, choć do każdego spotkania przygotowujemy się tak samo.

Dlaczego w rym meczu zagraliście w ustawieniu z dwoma defensywnymi pomocnikami?

- Mój pomysł był taki, by zabezpieczyć nasz środek i wyjść do przodu czwórką zawodników. Nie zachowaliśmy jednak koncentracji przed kontratakami. Założenia dotyczące wyjść Sławomira Peszki, czy Flavio Paixao były niezrealizowane - podsumował na koniec trener Owen.
(pd / lechia.gda.pl) 13 grudnia 2017, 22:05
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036