Gdańsk: wtorek, 22 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Peszko: Nie potrafię wytłumaczyć tego co się stało

14 grudnia 2017

Pomocnik Lechii Gdańsk Sławomir Peszko stwierdził, że był to jeden z jego najgorszych meczów, jakie rozegrał na tym stadionie.
- Nie potrafię wytłumaczyć tego, co stało się w meczu przeciwko Pogoni Szczecin. Znów tracimy trzy bramki na własnym stadionie, a przy takiej stracie nie da się wygrać. Tak było w meczach z Sandecją, Jagiellonią, Lechem czy Koroną. Musimy jak najszybciej wrócić do tego, co było w grupie mistrzowskiej poprzedniego sezonu, kiedy nie straciliśmy ani jednego gola.

- Nasza obrona to nie tylko zawodnicy defensywni i bramkarz. Obrona zaczyna się od napastników i musimy to mieć na uwadze. Myślę też, że powinniśmy od razu „siąść” na rywala pressingiem od początku meczu. Tymczasem my czekaliśmy i to był nasz błąd
- dodał na koniec Peszko.
(pd / lechia.pl) 14 grudnia 2017, 15:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.053