Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Amber Cup 2018. Bilety są już w sprzedaży

23 grudnia 2017

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na sektory dopingowe turnieju halowego Amber Cup, który odbędzie 7 stycznia 2018 roku.
Wejściówki są dostępne w "Oficjalnym sklepie kibiców Lechii Gdańsk" i Sklep Lechia New Balance w cenie 15 złotych. Bilety w tych punktach dostępne są na sektory 104, 105 oraz 304.


O turnieju Amber Cup

Amber Cup to największy i najbardziej widowiskowy turniej piłki nożnej w Polsce, który już po raz trzeci zostanie rozegrany pod dachem ERGO ARENY.

Tytułu sprzed roku bronić będzie gospodarz turnieju, czyli Lechia. Jej rywalami będą dwa inne zespoły z ekstraklasy – Śląsk Wrocław i Wisła Płock, dwie drużyny z I ligi – Drutex-Bytovia Bytów i Miedź Legnica oraz zespół agencji menedżerskiej Fabryka Futbolu. W jej barwach zagrać mają m.in. Krzysztof Piątek, Filip Jagiełło, Robert Gumny czy Bartłomiej Pawłowski. Turniej będzie transmitowany przez telewizję Polsat Sport. Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy (losowanie odbędzie się 3 stycznia), potem odbędą się półfinały, mecz o 3. miejsce i wielki finał.

Tegorocznymi ambasadorami tego wielkiego, zimowego święta piłki zostali Artur Boruc – przez kibiców nazywany Królem Arturem, Kamil Glik – filar reprezentacyjnej defensywy i Sławomir Peszko – piłkarz, który dzięki swojej grze i postawie podbił już serca milionów kibiców.

Podczas pierwszego dnia turnieju, 6. stycznia, swoje spotkania rozegrają najsilniejsze drużyny dziecięce rocznika 2008 z całej Polski, a wśród nich Lechia Gdańsk, Śląsk Wrocław, Legia Warszawa, Jagiellonia Białystok, Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Arka Gdynia, Akademia Sportowa Pomorze, Zagłębie Lubin, Sparta Sycewice, Akademia Piłkarska Tczew, Znicz Pruszków, Radunia Stężyca, Gedania Gdańsk oraz dwie drużyny z Rosji – Bałtika Kaliningrad i Dziecięco – Młodzieżowa Szkoła Rezerw Olimpijskich w Kaliningradzie, reprezentujące gospodarza przyszłorocznego mundialu. Wstęp na turniej dziecięcy jest bezpłatny. Transmisję z pierwszego dnia wydarzenia przeprowadzi kanał
Łączy Nas Piłka.

O atmosferę na hali i najlepszą rozrywkę dla widzów zadbają między innymi komentatorski wulkan energii – Turbokozak oraz PLKD – jeden z czołowych piłkarskich YouTuberów.
Organizatorzy tegorocznego Amber Cup nie zapomnieli także o najmłodszych – to z myślą o nich przygotowano liczne atrakcje podczas dwóch turniejowych dni.
(raz / lechia.gda.pl) 23 grudnia 2017, 07:17
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.080