Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Paixao: Wygrana z Sandecją to nasz obowiązek

15 grudnia 2017

Napastnik Lechii Gdańsk Marco Paixao stwierdził, że przed meczem z Sandecją kluczowe będzie podejście mentalne.
- Jestem bardzo rozgoryczony po spotkaniu z Pogonią. Ten mecz nam kompletnie nie wyszedł i nie ma co tego ukrywać. Nie tak chcieliśmy wypaść przed naszymi kibicami w ostatnim spotkaniu w Gdańsku w tym roku.

- Na całe szczęście został nam jeszcze jeden mecz w tej rundzie. Tutaj nie ma wiele co mówić, tylko w sobotę musimy wyjść na boisko i wygrać z Sandecją. Po takim meczu, jak ten z Pogonią, wygrana z zespołem z Nowego Sącza to nasz obowiązek.

- Fizycznie czujemy się dobrze, dlatego też kluczowe będzie nasze podejście mentalne do spotkania z Sandecją. Musimy pamiętać, że w drużynie rywali doszło do zmiany trenera, więc to u zawodników zawsze dodaje motywacji. Dlatego też musimy być w pełni skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty, byśmy nie dali się zaskoczyć, jak w środę z Pogonią –
- dodaje na koniec Portugalczyk.
(pd / lechia.pl) 15 grudnia 2017, 13:18
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.079