Gdańsk: wtorek, 22 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Naruszenie przepisów było wyraźne, b. duża kwota!

15 grudnia 2017

- Było wyraźne naruszenie przepisów, mogę powiedzieć, że w sumie chodziło o dosyć dużą kwotę zaległości - mówi Krzysztof A. Rozen, przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubowych dla Gazety Wyborczej.
Lechia w czwartek została po raz kolejny ukarana przez Komisję ds. Licencji karą odjęcia 1 punktu oraz karą finansową w wysokości 200 tys. złotych.

jaka była skala naruszenia przez Lechię wspomnianego kryterium?
– Naruszenie było wyraźne, mogę powiedzieć, że w sumie chodziło o dosyć dużą kwotę zaległości. W kilku sprawach poprosiliśmy klub o dodatkowe wyjaśnienia, zinterpretowaliśmy je, ale ogólnie naruszenie regulacji było tak ewidentne, że nie mieliśmy innego wyjścia jak ukaranie klubu. Staraliśmy się to wszystko wyważyć i wydać decyzję, biorąc pod uwagę interesy klubu, piłkarzy, kibiców oraz zasady fair play w stosunku do pozostałych klubów ekstraklasy - - Było wyraźne naruszenie przepisów, mogę powiedzieć, że w sumie chodziło o dosyć dużą kwotę zaległości - mówi Krzysztof A. Rozen, przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubowych.

ZAGŁOSUJ: Czy prezes Lechii powinien odejść
(raz / Gazeta Wyborcza) 15 grudnia 2017, 21:10
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030