Gdańsk: piątek, 19 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

D. Kuciak: A mamy jeden punkt i jest to słabe

17 grudnia 2017

- Mam nadzieję, że odpowiedzialni ludzie, zrobią wszystko abyśmy w styczniu mogli zająć się swoją pracą - mówił dla klubowej tv kapitan Lechii Gdańsk Dusan Kuciak.
- Jest wiele pytań po tym meczu. Dlaczego zagraliśmy taką pierwszą połowę? Dlaczego w końcówce meczu nie potrafimy utrzymać piłki na połowie rywala? Dlaczego tracimy głupie bramki w doliczonym czasie gry? Dla mnie to niewytłumaczalne. Jest mi bardzo głupio i czuję się bardzo źle po tym spotkaniu.

- Wszyscy wiemy co się dzieje wokół nas, nie jest to łatwa sytuacja. Myśleliśmy, że po meczu z Górnikiem zdobędziemy 6 punktów i załapiemy się do górnej ósemki. A mamy jeden punkt i jest to słabe.

- Przyda nam się ta przerwa, bo ta druga połowa roku jest w naszym wykonaniu bardzo zła. W pierwszej połowie roku graliśmy o mistrza, a jesienią gramy bardzo słabo. Czasem na wychodzi jedna polowa, czasem 15-20 minut. Chodzi mi o to, abyśmy grali o coś więcej niż tylko utrzymanie. Obawiam się tego co będzie, ale mam nadzieję, że odpowiedzialni ludzie, zrobią wszystko abyśmy w styczniu mogli zająć się swoją pracą.
(raz / lechia.gda.pl) 17 grudnia 2017, 19:35
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.074