Gdańsk: piątek, 19 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Czy tak powinien tłumaczyć się prezes klubu ekstraklasy

20 grudnia 2017

Na łamach "Dziennika Bałtyckiego" prezes Lechii Adam Mandziara wyjaśnia kto zawinił w sprawie ukarania gdańskiego klubu przez Komisję Licencyjną.
Lechia znowu została ukarana przez Komisję ds. Licencji Klubowych PZPN. Kto teraz zawinił?

Zobowiązania na dzień 30 czerwca zostały spłacone kilka dni po terminie październikowym. Środki, na które czekaliśmy, dostaliśmy z małym opóźnieniem i o tym komisję poinformowaliśmy. Myślę, że to odbyło się bez winy klubu i dlatego dostaliśmy tylko jeden punkt minusowy i taka kara jest fair. Tu nawet nie chodzi o późniejszy przelew, ale o funkcjonowanie banków. Dostajemy pieniądze od właściciela, tam były dni wolne i przez to przedłużył się transfer pieniędzy do nas.

Taka sytuacja nie miała miejsca wcześniej, kiedy też się spóźniliście przez operacje bankowe?

Tak, ale ja nie mam na to wpływu. Nie przesyłam tych pieniędzy tylko robi to duży koncern, w którym pracuje siedem tysięcy ludzi. Nie mogę zadzwonić i zapytać czy przesłała pani pieniądze i gdzie one są, tylko czekać. Jak ktoś przesyła 530 tysięcy tylko na licencję czy pensje, to pokazuje, że Lechia się liczy.

Nie było możliwości, żeby zdobyć pieniądze i spłacić zobowiązania przed 30 października?

Gdybyśmy mieli w szufladzie dwa miliony złotych, to moglibyśmy to zrobić i uniknąć kary. Jesteśmy uzależnieni i nie mamy żadnej możliwości współpracy z bankami.
(raz / Dziennik Bałtycki) 20 grudnia 2017, 08:47
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041