Gdańsk: piątek, 19 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia ukarana przez Komisję Ligi za mecz z Pogonią

21 grudnia 2017

Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała pięć klubów za zachowanie kibiców podczas dwóch ostatnich kolejek.
Komunikat Komisji Ligi:

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Wisła Kraków - Zagłębie Lubin w 21. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Krakowa nałożono kary: finansową w wysokości 40 tysięcy złotych, zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 3 mecze Lotto Ekstraklasy. Nałożono także w zawieszeniu na 6 miesięcy karę zakazu wejścia na stadion dla wszystkich osób, które na meczu z Górnikiem Zabrze znajdowały w sektorach C1, C2, C3, C4, C5.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Górnik Zabrze - Cracovia w 21. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Zabrza nałożono karę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Arka Gdynia - Górnik Zabrze w 20. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Gdyni nałożono kary: finansową w wysokości 15 tysięcy złotych oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 1 mecz Lotto Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin w 20. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Gdańska nałożono kary: finansową w wysokości 15 tysięcy złotych oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na 2 mecze Lotto Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy podczas meczu Zagłębie Lubin - Lech Poznań w 20. kolejce Lotto Ekstraklasy, na klub z Lubina nałożono karę finansową w wysokości 10 tysięcy złotych.
(raz / 90minut.pl) 21 grudnia 2017, 07:50
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.084