Gdańsk: piątek, 19 października 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nie będzie rezerw. Kadra I zespołu się skurczy

22 grudnia 2017

Prezes Lechii Adam Mandziara nie jest zadowolony z jesiennej postawy swoich zawodników. Nie może jednak rozwiązać z nimi kontraktów bądź przesunąć ich do rezerw, które zostały zlikwidowane 1,5 roku temu.
- Bez zgody piłkarza, nie możemy nic zrobić. Nie możemy ich także karać bez powodu. Przecież każdy z nich trenuje, a potem decyzje, o tym kto gra, a kto nie podejmuje trener. Adam Owen przedstawił wstępną listę kadry na rundę wiosenną. Jeśli będziemy na ten temat rozmawiać. Także zawodnicy podczas urlopów mają pewne sprawy do przemyślenia, mogą sobie wyliczyć, jakie mają szanse. Na początku stycznia będziemy rozmawiać. Wiedzą, że kadra pierwszego zespołu się skurczy. Na zgrupowanie do Turcji chcemy zabrać trzech bramkarzy i 22 piłkarzy z pola, ewentualnie może jeszcze juniorów.

- Rezerw odbudowywać nie zamierzamy. Ostatnio Zbigniew Boniek powiedział to co my stwierdziliśmy, że piłkarz nie rozwinie się w II czy III lidze. Stąd, jeśli chcemy ogrywać, to w I lidze. A od drugich zespołów odchodzi się nie tylko w Polsce. Rezerwy zlikwidowano w Salzburgu, Leverkusen czy Stuttgarcie
- mówi Adam Mandziara dla Trojmiasto.pl.

Czytaj więcej
(raz / Trojmiasto.pl) 22 grudnia 2017, 07:46
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024