Gdańsk: wtorek, 22 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Najgorszy rok Sebastiana Mili w karierze

22 grudnia 2017

Sebastian Mila nie zaliczy minionego roku do najlepszych w swojej karierze. "Roger" nie znalazł uznania w oczach trenerów Piotra Nowaka i Adama Owena.
Wiosna 2017 roku Mila był w kadrze Lechii na każdy ligowy mecz. Wystąpił tylko w jednym spotkaniu przeciwko Ruchowi 12 minut.

W nowym sezonie było jeszcze gorzej. Większość spotkań oglądał z trybun bądź przed telewizorem. Ma na koncie 1 (jeden występ) dwuminutowy z Górnikiem Zabrze. Po zmianie szkoleniowca Mila pokładał większe nadzieje na grę, ale tylko raz znalazł się w kadrze meczowej.

- Mila jest pozytywną postacią w drużynie. W grze nie widzi go trener. Obaj panowie muszą to wyjaśnić między sobą w szatni. Zarząd tego za nich nie załatwi - mówi dla Trojmiasto.pl prezes Lechii.

To zdecydowanie najgorszy rok wychowanka Bałtyku Koszalin na boiskach ekstraklasy. W 2016 roku zagrał 21 meczach, a w 2017 tylko w dwóch. We wcześniejszych sezonach standardem dla Mili było rozegranie ponad 20 meczów w ekstraklasie.

35-letniemu Sebastianowi kontrakt z Lechią kończy się w czerwcu przyszłego roku. Jaka będzie jego przyszłość w najbliższym półroczu? Prezes Mandziara mówi o odchudzeniu kadry. Czy znajdzie się w niej miejsce dla Mili? Przekonamy się już w styczniu.
(raz / lechia.gda.pl) 22 grudnia 2017, 15:31
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.042