Gdańsk: wtorek, 22 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Jóźwiak: Lechia ma potencjał na mistrzostwo Polski

23 grudnia 2017

Marek Jóźwiak, szef skautingu Lechii Gdańsk, w Sportowych Faktach podsumował m.in. piłkarską jesień w wykonaniu Biało-Zielonych.
- Wszyscy liczyliśmy na to, że będziemy w pierwszej ósemce po pierwszej rundzie. Wiele nieszczęśliwych spraw o tym zdecydowało, że ta tabela jest dla nas odwrócona w drugą stronę. Nie chce mówić o celach, zajmuje się trochę inną dziedziną w klubie, ale o celu dobrze określił prezes Adam Mandziara w jednej ze stacji telewizyjnych, że chciałby być w pierwszej piątce.

- Ja uważam, że Lechia ma potencjał i możliwości, aby powalczyć o mistrzostwo Polski. Szkoda, że w poprzednim sezonie się nie udało.


Czy Lechia ma takich piłkarzy, którzy mają mistrzowską mentalność?

- Na pewno mistrzowską mentalność ma Sławek Peszko. On ma charakter zwycięzcy i w każdym meczu chce grać o zwycięstwo. Nie jestem na bieżąco w Gdańsku, mieszkam w Warszawie i tylko dojeżdżam na spotkania z zarządem i trenerami. Jednak jeśli są zawodnicy, który by tak myśleli i chcieli grać w tym klubie to uważam, że nie ma dla nich miejsca. Przychodzisz do Lechii, zarabiasz duże pieniądze po to żeby walczyć i zdobywać tytuły oraz sięgać po najwyższe cele, a nie być średniakiem.
(raz / SportoweFakty.pl) 23 grudnia 2017, 12:24
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.142