Gdańsk: wtorek, 22 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Prezent od K. Stanowskiego dla prezesa A. Mandziary

23 grudnia 2017

W felietonie Krzysztofa Stanowskiego w "Przeglądzie Sportowym" dziennikarz wręcza pod choinkę tradycyjne prezenty. W gronie obdarowanych znalazł się prezes Lechii Adam Mandziara.
[fragmenty]

Pisanie listów do Świętego Mikołaja to bardzo miła tradycja. A jako że ja już wszystko mam, to postanowiłem w swoim liście poprosić Mikołaja o konkretne prezenty dla przedstawicieli naszej ekstraklasy. Drogi Mikołaju, oto co powinieneś im kupić….

Adamowi Mandziarze: kalendarz na rok 2018. Prezes Lechii Gdańsk w tym roku ponownie musiał się tłumaczyć, dlaczego jego klubowi odjęto punkt i dlaczego spóźnił się z wypłatami dla piłkarzy. Okazało się, że to wszystko przez dni wolne, w trakcie których banki nie pracują. Wprawdzie by miało to sens, musiałyby być to wolne miesiące, a nie dni, ale tak czy siak kalendarz się przyda, by zaplanować harmonogram spłat w 2018 i uniknąć kolejnej kary.

Cały artykuł
(raz / Przegląd Sportowy) 23 grudnia 2017, 17:44
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031