Gdańsk: wtorek, 22 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia Oldboys zagra po raz 13. w Nowy Rok

28 grudnia 2017

W ostatni i pierwszy dzień roku czekają sympatyków piłki nożnej i Lechii Gdańsk tradycyjne mecze sylwestrowe i noworoczne.
31 grudnia w niedzielę o godz. 12.00, sportowcy amatorzy sympatyzujący ze środowiskiem Spółdzielni Pracy Usług Wysokościowych ,,Świetlik”, pożegnają stary rok na boisku. Będzie to już 34. rywalizacja piłkarzy podzielonych na Starych i Młodych. Mecz poświęcony pamięci Macieja Płażyńskiego, Arama Rybickiego i Andrzeja Kawy odbędzie się na bocznym boisku gościnnego Gdańskiego Ośrodka Sportu w Gdańsku przy ul. Traugutta 29.

Dzień później, na tym samym obiekcie i o tej samej godzinie, Nowy 2018 Rok przywitają po raz 13. Oldboje Lechii Gdańsk oraz zespół Samorządowcy i Przyjaciele. W dotychczasowych spotkaniach dziesięciokrotnie wygrywali Lechiści, dwa razy rezultat był nierozstrzygnięty. Czy i ten rok zacznie się doskonale dla Biało-Zielonych, którzy w poprzednim pojedynku wygrali zdecydowanie 11:0. Pierwszą bramkę już w 7 min zdobył Maciej Kalkowski, który Nowy Rok przywitał czterema trafieniami.
(raz / lechia.gda.pl) 28 grudnia 2017, 17:14
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.138