Gdańsk: wtorek, 22 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Haraslin obserwowany przez włoskich skautów

28 grudnia 2017

Skrzydłowy Lukas Haraslin znalazł się w kręgu zainteresowań AS Roma. Mimo, że ostatnie miesiące spędził na leczeniu kontuzji może wrócić na Półwysep Apeniński - podaje Onet.
Słowackiego napastnika, urodzonego w 1996 roku obserwowały podobno również Inter Mediolan i SSC Napoli.

Słowak jeszcze jako junior trafił do FC Parma a po jego transferze do Lechii włoskie kluby nadal monitorowały rozwój jego talentu.

Jak poinformowało Il Corriere del Mezzogiorno , chętnie sprowadziłaby go Roma, gdzie piłkarz miałby terminować w składzie, by za jakiś czas zostać w założeniu taką postać jak Marek Hamsik z SSC Napoli. Zresztą klub z Neapolu także ma monitorować jego osobę, tak jak Inter Mediolan.

Haraslin jest piłkarzem Lechii od lipca 2015 roku. Dotąd dla klubu z Gdańska rozegrał 46 oficjalnych meczów, w których zdobył sześć bramek.
(ssl / Onet) 28 grudnia 2017, 21:26
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030