Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Niechciany Gerson wraca do Lechii Gdańsk

5 stycznia 2018

Po zakończeniu wypożyczenia do koreańskiego Gangwon FC Gerson Guimarães Ferreira Junior wraca do Lechii Gdańsk.
25-letni Brazylijczyk w poniedziałek stawi się na pierwszych zajęciach Lechii w 2018 roku i rozpocznie z gdańskim zespołem okres przygotowawczy do wiosennych meczów Lechii w Ekstraklasie.

Gerson był niechciany przez byłego trenera Lechii, a obecnie dyrektora sportowego Piotra Nowaka, który dwukrotnie decydował o wypożyczeniu Brazylijczyka do innych klubów.

Gerson piłkarzem Lechii jest od 2015 roku i w drużynie Biało-Zielonych rozegrał 30 spotkań w Ekstraklasie, w których strzelił jednego gola. W sezonie 2016/2017 Brazylijczyk grał na zasadzie wypożyczenia w Górniku Łęczna, gdzie wystąpił w 24 ligowych meczach, zdobywając jedną bramkę. Jesienią Gerson był wypożyczony do drużyny Gangwon FC, grającej w koreańskiej K-League. Tam zagrał 10 spotkań, raz wpisując się na listę strzelców.
(raz / lechia.pl) 5 stycznia 2018, 17:33
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.158