Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Negocjacje kontraktowe z Łukasikiem

6 stycznia 2018

Daniel Łukasik rozpoczął negocjacje transferowe w sprawie przedłużenia kontraktu z Lechią -informuje Przegląd Sportowy .
Kontrakt 5-krotnego reprezentanta Polski z Lechią wygasa 30 czerwca. Pół roku przed końcem kontraktu Łukasik może rozmawiać nie tylko z gdańszczanami, ale też z innymi klubami. Ma też atut w postaci udanej rundy jesiennej.

Negocjacje w sprawie nowego kontraktu z Łukasikiem może utrudniać fakt, że Lechia ma problemy finansowe i w najbliższym oknie transferowym skupi się bardziej na oddawaniu zawodników i uszczupleniu kadry. Może więc zabraknąć pieniędzy na podwyżki dla graczy, którym niedługo kończą się umowy.

W 18 meczach tego sezonu były zawodnik Legii Warszawa zaliczył jedną asystę. 16 razy wystąpił w pierwszym składzie. W dziesięciu spotkaniach zagrał od początku do końca. Do Lechii przyszedł na początku lipca 2014 roku. Lechia zapłaciła wówczas za niego Legii 800 tys. euro. Dziś Łukasik wyceniany jest na połowę tej kwoty.
(ssl / Przegląd Sportowy) 6 stycznia 2018, 13:12
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.096