Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Wyjątkowo słaby skład Lechii na Amber Cup

7 stycznia 2018

Lechia Gdańsk ogłosiła skład na turniej halowy Amber Cup. Gospodarze w przeciwieństwa do lat poprzednich nie wystawią swoich podstawowych zawodników.
Przed rokiem w turnieju wzięli udział m.n. Peszko, Chrapek, Paixao, Stolarski, Wiśniewski. W edycji 2018 jedynie Lipski zagrał najwięcej meczów na boiskach ekstraklasy. Pozostali to głęboka rezerwa bądź juniorzy.

Lechię podczas Amber Cup poprowadzą trenerzy Maciej Kalkowski i Piotr Wiśniewski.

Skład Lechii:

Bramkarze - Damian Podleśny, Maciej Woźniak

Zawodnicy z pola: Patryk Lipski, Florian Schikowski, Mateusz Lewandowski, Jakub Arak, Adam Chrzanowski, Mateusz Żukowski, Rafał Kobryń, Miłosz Kałahur.

– W tym roku stawiamy na młody zespół, ale głodny wyzwań i sukcesów. Liczymy, że wybrani na turniej piłkarze nie zawiodą i powalczą o główne trofeum – powiedział Maciej Kalkowski, na co dzień drugi trener Lechii.
(raz / lechia.gda.pl) 7 stycznia 2018, 12:45
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.115