Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

B. Augustyn: Nie zawsze wychodziło mi i drużynie

11 stycznia 2018

Błażej Augustyn rundę jesienną nie zaliczy w 100% do udanych. Obrońca Lechii liczy na lepszą grę wiosną zarówno swoją, jak i całej drużyny.
- Nie jesteśmy pierwszą, ani ostatnią drużyną na świecie, która ma bardzo dobrych zawodników w składzie, a której nie idzie. Musimy zrobić wszystko, by wiosną było lepiej – mówi Augustyn, który krytycznie podchodzi również do swoich występów w Lechii w rundzie jesiennej.

- Ciężko uznać mój dotychczasowy pobyt w Lechii za w pełni zadowalający. Wiadomo, że chciałoby się więcej i lepiej, ale nie zawsze wychodziło to tak, jakbym sobie tego życzył. Zupełnie nie satysfakcjonuje mnie nasze miejsce w tabeli, a także gra w niektórych spotkaniach.

– Na pewno nie pomogło mi to, że wskoczyłem do gry z marszu. Teraz, po przepracowaniu okresu przygotowawczego powinno być lepiej. Wierzę, że cała nasza gra defensywna będzie zdecydowanie stabilniejsza. Musimy się umiejętnie przesuwać, nie zostawiać „dziur’ w kryciu i być tam, gdzie powinniśmy być. Jeśli zachowamy szczelną obronę, to i w ataku powinno nam być wtedy zdecydowanie łatwiej.
(raz / lechia.pl) 11 stycznia 2018, 09:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.094