Gdańsk: wtorek, 11 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Zamieszanie wokół Wolskiego

11 stycznia 2018

Rafał Wolski nie pojedzie z Lechią Gdańsk na zgrupowanie do Turcji - sugeruje Przegląd Sportowy . Ofensywny pomocnik rzekomo chciałby opuścić klub już zimą.
Dziennikarze twierdzą, że kłopot polega na braku poważnych ofert zakupu, a prezes klubu Adam Mandziara nie zgodzi się na sprzedaż za małe pieniądze. Odrzucił już zapytanie Legii, która chciała kupić Wolskiego za 200-300 tysięcy euro czyli kwotę 3-4 razy niższą od spodziewanej.

25-latek, który w tym sezonie zagrał w 10 ligowych meczach (gol i dwie asysty) na tyle zdenerwował działaczy klubu, że postanowiono pozostawić go w Gdańsku w czasie gdy inni wyjadą na zgrupowanie - twierdzi Przegląd Sportowy .

W tle są mistrzostwa świata w Rosji, na które Wolski ma dużą szansę pojechać. Jesienią zagrał w meczu el. MŚ z Armenią (6:1) w którym zdobył bramkę. Był także powołany na mecze towarzyskie z Urugwajem i Meksykiem. W drugim zagrał 28 minut.
(ssl / Przegląd Sportowy) 11 stycznia 2018, 19:08
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.017