Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Wolski zaprzecza i chce jechać z Lechią do Turcji

11 stycznia 2018

Po rewelacjach Przeglądu Sportowego na temat rzekomego nacisku Rafała Wolskiego na władze Lechii w sprawie szybkiego transferu - sam zawodnik zaprzecza na łamach Dziennika Bałtyckiego .
Po publikacjach PS dziennikarze Dziennika Bałtyckiego skontaktowali się z Rafałem Wolskiem i poprosili o komentarz. Pomocnik zaprzecza, że koniecznie chce zmienić klub tej zimy.

Dotarły do mnie te wszystkie informacje i naprawdę nie mam pojęcia o co chodzi, co się dzieje. Nikt ze sztabu szkoleniowego nie mówił mi, że mogę nie znaleźć się w kadrze na zgrupowanie w Turcji. W piątek ma być lista zawodników i wtedy wszystko będzie jasne. Nie mówiłem ludziom w Lechii, że chcę teraz koniecznie odejść z Gdańska. Wiem przecież, że mam szansę znaleźć się w reprezentacji na mistrzostwa świata i bardzo mi na tym zależy - powiedział Rafał Wolski w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim .
(ssl / Dziennik Bałtycki) 11 stycznia 2018, 22:56
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041