Gdańsk: wtorek, 22 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kadra Lechii na obóz w Turcji bez Wolskiego!

13 stycznia 2018

26 piłkarzy Lechii Gdańsk wyjechało na obóz przygotowawczy, który odbędzie się w tureckim Belek. Zgrupowanie potrwa do 22 stycznia.
W kadrze na zgrupowanie znaleźli się m.in. Maciej Woźniak z drużyny juniorów oraz trenujący z Lechią Przemysław Macierzyński, który ostatnio grał w juniorach SL e Benfica. Reszta zawodników pierwszego zespołu, którzy nie znaleźli się w kadrze na obóz, będą przygotowywać się do rundy wiosennej na obiektach w Gdańsku.

Kadra Lechii na obóz w Belek:

Bramkarze: Dušan Kuciak, Maciej Woźniak, Oliver Zelenika.

Obrońcy: Błażej Augustyn, Adam Chrzanowski, Gérson, Mateusz Lewandowski, Mato Miloš, João Nunes, Paweł Stolarski, Steven Vitória, Jakub Wawrzyniak, Grzegorz Wojtkowiak.

Pomocnicy: Lukáš Haraslín, Miloš Krasić, Patryk Lipski, Flávio Paixão, Daniel Łukasik, Sebastian Mila, João Oliveira, Sławomir Peszko, Florian Schikowski, Simeon Sławczew.

Napastnicy: Marco Paixão, Przemysław Macierzyński, Mateusz Żukowski.
(raz / 90minut.pl) 13 stycznia 2018, 11:30
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.176