Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

D. Łukasik: Zmierzamy we właściwą stronę

20 stycznia 2018

- Ten mecz to było sprawdzenie w praktyce tego, nad czym pracujemy na treningach na obozie w Turcji i potwierdził, że zmierzamy we właściwą stronę – stwierdził po spotkaniu sparingowym z Karabachem pomocnik Lechii Daniel Łukasik.
- Karabach był mocnym przeciwnikiem, ale niczym szczególnym nas nie zaskoczył i powiem szczerze, że spodziewałem się lepszej gry z ich strony. A było tak, że w pierwszej połowie to my ich zdominowaliśmy, przede wszystkim w pierwszych 30 minutach. Rywal nie wiedział, jak podejść do nas pressingiem, a my udanie spod niego wychodziliśmy, dobrze zbieraliśmy piłki w środku pola i sprawnie je rozgrywaliśmy – mówił Łukasik. – Potem dało znać o sobie zmęczenie, przez co spadło tempo naszej gry, a Karabach przejął inicjatywę. Źle weszliśmy w drugą połowę i niefortunnie straciliśmy bramkę. Z biegiem czasu odzyskaliśmy jednak kontrolę nad meczem i doprowadziliśmy do wyrównania – dodał pomocnik Lechii.

- Ten mecz był dla nas praktycznym sprawdzianem tego, co ćwiczymy na codziennych treningach i nad czym w głównej mierze się koncentrujemy. Potwierdził, że zmierzamy we właściwą stronę – podsumował Daniel Łukasik.
(raz / lechia.pl) 20 stycznia 2018, 19:24
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.096