Gdańsk: niedziela, 17 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Owen: Wracamy i startujemy dalej z ciężką pracą

21 stycznia 2018

Meczem z Universitatea Craiova Lechia zakończyła obóz przygotowawczy w Turcji. Trener Adam Owen podsumował sparing i tydzień spędzony w Belek.
– Mogliśmy przyjrzeć się wszystkim zawodnikom w warunkach meczowych, a przecież nie każdy jesienią rozegrał w lidze jednakową ilość minut. Fajnie, że na wielu pozycjach trwa zażarta rywalizacja, a to zawsze pomaga. Najświeższym przykładem pozycja bramkarza. Dusan Kuciak wczoraj zagrał świetne zawody, dzisiaj wysoko trzeba ocenić Olivera Zelenikę.

- Nasi rywale nie rozgrywali w sobotę meczu, my tak, dlatego może piłkarze rumuńskiego zespołu zagrali “na świeżości” i wyglądali na mniej zmęczonych. Wynik tego spotkania nie był jednak dla mnie najważniejszy. Zwłaszcza, że graliśmy dzisiaj znów z dwoma młodymi napastnikami - niespełna dziewiętnastoletnim Przemkiem Macierzyńskim oraz szesnastoletnim Mateuszem Żukowskim. Ciężko im było walczyć z rosłymi i dobrze zorganizowanymi obrońcami przeciwnika. Choć mieliśmy swoje okazje bramkowe, lecz zabrakło nam trochę szczęścia.

– Drużyna ciężko pracowała przez ostatni tydzień. Pod każdym względem, bo mnóstwo czasu poświęciliśmy taktyce, doskonaleniu techniki czy przygotowaniu fizycznemu. Jeszcze raz powtórzę, że najważniejsze dla mnie jest, że praktycznie każdy z zawodników rozegrał po 90 minut przez sobotę i niedzielę i mecze te zakończyły się bez poważniejszych kontuzji. Wracamy teraz do Gdańska i startujemy dalej z ciężką pracą.
(raz / lechia.pl) 21 stycznia 2018, 19:19
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036