Gdańsk: niedziela, 17 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Peszko: To było zgrupowanie w stylu Bundesligi

21 stycznia 2018

Skrzydłowy Lechii Gdańsk Sławomir Peszko żałuje, że drużynie nie zdołała osiagnąć lepszego wyniku w meczu z rumuńskim zespołem.
- Szkoda wyniku tego sparingu, jednak rezultat nie był w tym meczu najważniejszy. Bardziej chodziło nam o realizację założeń taktycznych i z niej, zarówno w meczu z Universitateą, jak i sobotnim meczu z Karabachem możemy być zadowoleni. Na pewno w ofensywie musimy popracować nad szybszą grą, na jeden – dwa kontakty. Wówczas pojawi się więcej sytuacji podbramkowych.

To było krótkie zgrupowanie, takie w stylu klubów z Bundesligi. Jak grałem w Niemczech to obozy też trwały około tygodnia. Była duża intensywność, potem trochę zmniejszyliśmy obciążenia przed meczami kontrolnymi.
(raz / lechia.pl) 21 stycznia 2018, 21:37
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.051