Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oliver Zelenika: to przecież moja praca

22 stycznia 2018

Oliver Zelenika, rezerwowy bramkarz Lechii, w sparingu z z Universitateą Craiova został pokonany tylko po rzucie karnym.
- Jestem zadowolony z tego, co dzisiaj pokazałem na boisku, ale trudno jest wyróżnić kogokolwiek w naszej drużynie w związku ze słabym końcowym rezultatem tego spotkania. Przegraliśmy przecież z Universitateą Craiova 0:1.

Cieszę się jednak z 90 minut spędzonych na boisku. Kilka strzałów rywali było trudnych do obrony, zwłaszcza któreś z tych z drugiej połowy, kiedy zrobiło się bardziej wietrznie. Ale nie robiłem nic nadzwyczajnego, to przecież moja praca. Wiele razy w pierwszej części trwającego obecnie sezonu Dusan Kuciak bronił wyjątkowo, więc myślę, że to, co dziś zrobiłem nie jest niczym specjalnym w porównaniu z Dusanem i jego paradami.

Z trenerem Andrzejem Woźniakiem wykonujemy kawał świetnej roboty. To mój kolejny okres przygotowawczy z nim i jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Także z Dusanem i oczywiście naszym młodym bramkarzem Maćkiem Woźniakiem. Myślę, że nie trzeba obawiać się o formę golkiperów Lechii w tym sezonie.
(raz / lechia.pl) 22 stycznia 2018, 07:39
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029