Gdańsk: niedziela, 17 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Owen o Rafale Wolskim: Musi oczyścić swój umysł

23 stycznia 2018

Trener Lechii Adam Owen w "Przeglądzie Sportowym" wypowiedział się o Rafale Wolskim, który nie został zabrany na obóz przygotowawczy do Turcji. Czy była to wyłącznie decyzja szkoleniowca?
Adam Owen: To była decyzja klubu. Uważam, że Rafał musi oczyścić swój umysł. Ma teraz czas, by zastanowić się nad tym, czego tak naprawdę chce. W ostatnich dniach ćwiczył w Gdańsku z grupą innych zawodników. Myślę, że to pomoże mu w pełni skoncentrować się na grze.

Prezes Mandziara powiedział dwa dni temu, że to pan podejmie decyzję, czy zabrać go na kolejny obóz do Niemiec. Już pan wie?

Adam Owen: - Jeszcze nie. Muszę to przemyśleć. Dostaję codziennie raporty na temat Rafała i wynika z nich, że dobrze pracuje w Gdańsku. Ale to samo mogę powiedzieć o zawodnikach, których mam w Turcji. Do tego zespołu nie będzie tak łatwo wrócić, ale nie zamykam Rafałowi drogi. Zresztą innym piłkarzom, którzy zostali w Gdańsku, też.
(raz / Przegląd Sportowy) 23 stycznia 2018, 08:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033