Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia nie jedzie na obóz do Niemiec!

24 stycznia 2018

W czwartek piłkarze Lechii Gdańsk mieli udać się na obóz przygotowawczy do Niemiec. W środę wieczorem okazało się, że do żadnego wyjazdu nie dojdzie.
Jako pierwszy taką informację podał redaktor Krzysztof Stanowski:
@K_Stanowski
"Jutro Lechia miała wyjechać na obóz do Niemiec, ale... nie jedzie, obóz odwołany. Co się tam wyprawia..."

Do tego wpisu odniósł się na Twitterze rzecznik Lechii Gdańsk Jakub Staszkiewicz: "Wyprawia się to, że dzisiaj wieczorem dostaliśmy informację o tym, że niedzielny sparing miałby się odbyć na sztucznej murawie. Stąd zmiana planów. Mimo poniesionych już sporych kosztów. Zostajemy w Gdańsku, by grać na naturalnej nawierzchni"

Późnym wieczorem klub wydał na stronie internetowej komunikat:
Lechia nie uda się do Niemiec z przyczyn niezależnych od gdańskiego klubu. Zaplanowany na najbliższą niedzielę mecz sparingowy z Viktorią Köln miał pierwotnie rozegrany zostać na boisku z naturalną nawierzchnią.

W środę późnym wieczorem organizator spotkania poinformował, iż ze względów pogodowych może ono zostać rozegrane wyłącznie na boisku ze sztuczną nawierzchnią, na co sztab szkoleniowy gdańskiej drużyny nie wyraził zgody. Wyjazd został więc odwołany.

Biało-Zieloni trenować będą w Gdańsku na obiektach przy ul. Traugutta, gdzie do dyspozycji piłkarzy jest naturalna, podgrzewana płyta boiska. Prawdopodobnie w niedzielę na stadionie we Wrzeszczu Lechia rozegra mecz kontrolny z krajowym rywalem.


Pytanie brzmi: Czy w Niemczech nie można załatwić boiska z naturalną nawierzchnią?
(raz / Twitter) 24 stycznia 2018, 22:16
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.079