Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Tomasz Bartoszewski w sztabie I zespołu Lechii Gdańsk

25 stycznia 2018

Do sztabu szkoleniowego I zespołu Lechii Gdańsk dołączył Tomasz Bartoszewski, który będzie pełnił funkcję lekarza drużyny. Tomasz Bartoszewski to wieloletni specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządów ruchu.
- Specjalistą w zakresie ortopedii jestem od ośmiu lat i w mojej karierze współpracowałem już z piłkarzami, czy sportowcami w ogóle. To są zawsze wdzięczni pacjenci, bo bardzo zależy im na jak najszybszym powrocie do pełnej sprawności, więc są podatni na leczenie i wszelkie sugestie. Czasem trzeba ich nawet hamować, bo zbyt szybki powrót na boisko może tylko pogorszyć kontuzję – mówi Tomasz Bartoszewski.

– Mam nadzieję, że będę miał jak najmniej pracy z piłkarzami, czyli, że urazów będzie jak najmniej. W Lechii jest sztab świetnych fizjoterapeutów, którzy dbają o odpowiednie przygotowanie fizyczne zawodników, co zawsze zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji – dodaje Tomasz Bartoszewski.
(raz / lechia.pl) 25 stycznia 2018, 19:31
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.064