Gdańsk: niedziela, 17 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

W niedzielę Lechia zagra z Pogonią. Kadra rywala

28 stycznia 2018

W niedzielę 28 stycznia piłkarze Lechii Gdańsk zmierzą się w sparingu z Pogonią Siedlce. Mecz odbędzie się na stadionie przy ul. Traugutta 29 w Gdańsku.
Początek spotkania o godz. 17.30. Wstęp na mecz jest bezpłatny.
Dla kibiców udostępnione zostanie 825 miejsc na Trybunie Krytej w sektorach S2 i C2. Wejście na stadion odbędzie się ciągiem komunikacyjnym od strony cerkwi.

Pogoń Siedlce występuje w rozgrywkach I ligi i po rundzie jesiennej zajmuje 13. miejsce z dorobkiem 24 punktów w 19 meczach. Rywal Biało-Zielonych w niedzielę wyjechał na tygodniowy obóz do Gniewina.

Kadra Pogoni na obóz:

Bramkarze: Przemysław Frąckowiak, Dawid Gargasz, Rafał Misztal.

Obrońcy: Daniel Chyła, Arkadiusz Czarnecki, Paweł Łydkowski, Arkadiusz Najemski, Jarosław Ratajczak, Jakub Szrek, Maciej Wichtowski, Mateusz Żytko.

Pomocnicy: Michał Bajdur, Dominik Barciak, Paweł Garyga, Dominik Kun, Piotr Mroziński, Przemysław Płacheta, Dawid Polkowski, Damian Świerblewski, Grzegorz Tomasiewicz.

Napastnicy: Adrian Paluchowski, Dariusz Zjawiński.
(raz / lechia.gda.pl) 28 stycznia 2018, 12:59
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.056