Gdańsk: wtorek, 18 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Juniorzy zdeklasowali Portowca

3 lutego 2018

W meczu kontrolnym juniorzy młodsi Lechii wygrali z Portowcem Gdańsk 10:0 (6:0).
Po dwie bramki dla biało-zielonych strzelili Marcel Wszołek oraz Sebastian Rugowski. Do siatki trafiali również Piotr Gryszkiewicz, Marcin Wiśniewski, Jan Kopania, Michał Sadowski, Kuba Lizakowski i Mateusz Cegiełka.

- Bardzo zależało nam na rywalizacji z mocnym przeciwnikiem, który gra przede wszystkim w piłkę, co pozwoliło drużynie przećwiczyć elementy, nad którymi pracowaliśmy w ostatnich mikrocyklach - powiedział w rozmowie z lechia.pl trener Dominik Czajka.

- Zdajemy sobie sprawę, że już za nami pięć tygodni wytężonej pracy i nogi piłkarzy są ciężkie, przez to jeszcze nie ma dużej dynamiki, ale zawodnicy otrzymają kilka dni wolnego po środowym sparingu, by nabrać świeżości.

Lechia Gdańsk - Portowiec Gdańsk 10:0 (6:0)
M. Wszołek, S. Rugowski (po dwie), P. Gryszkiewicz, M. Wiśniewski, M. Sadowski, K. Lizakowski, J. Kopania, M. Cegiełka

Lechia (I połowa): Woźniak - Wiśniewski, Marek Kapuściński, Kopania - Wszołek, Cegiełka, Szukiełowicz, Narożny, Gryszkiewicz - Rugowski.

Lechia (II połowa): Chomicz - Dymerski, Lekowski, Rycewicz, Dima, Kałuziński, Lizakowski, Sadowski, Niewiadomski, Cegiełka, Narożny.
(pd / lechia.pl) 3 lutego 2018, 19:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033