Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

D. Łukasik: Wywalczyć sobie miejsce na boisku

3 lutego 2018

- Jestem przekonany, że jesteśmy właściwie przygotowani do czekającego nas za tydzień meczu z Wisłą - mówił po meczu z Chojniczanką pomocnik Lechii Daniel Łukasik.
- Myślę, że jak na stan boiska to nasza gra była dobra. Było więcej walki niż finezyjnej gry, ale pewnie pierwsze wiosenne spotkania w lidze też tak będą wyglądać. Jestem przekonany, że jesteśmy właściwie przygotowani do czekającego nas za tydzień meczu z Wisłą i nie możemy doczekać się tego spotkania.

- Doskonaliliśmy grę systemem 3-4-3 i muszę przyznać, że poczyniliśmy bardzo duży postęp. Jeszcze kilka elementów wymaga dopracowania, ale jesteśmy już zdecydowanie dalej niż było to jesienią, kiedy popełnialiśmy sporo błędów. Teraz mamy większą świadomość tego, co wykonujemy na boisku. Przede wszystkim jesteśmy kolektywem w defensywie, a to jest podstawa.

- Nasze „wahadła” we wiosennych meczach mogą dać nam bardzo dużo. Sławek Peszko w ostatnich dwóch sparingach strzelił gole, z dobrej strony pokazywał się również Paweł Stolarski, więc te pozycje mogą być kluczowe. A jeśli chodzi o mnie to zdaję sobie sprawę, że na mojej pozycji, czyli środkowego pomocnika konkurencja jest spora, ale patrzę na siebie i staram się wywalczyć sobie miejsce na boisku codzienną postawą na treningach.
(raz / lechia.pl) 3 lutego 2018, 22:58
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.063