Gdańsk: niedziela, 17 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Owen: Wynik mógł być wyższy, zabrakło skuteczności

4 lutego 2018

- Najważniejsze są dla mnie zwycięstwa, nieważne w jakich rozmiarach - powiedział po mecz z Chojniczanką trener Lechii Adam Owen.
- Rozegraliśmy dobre spotkanie, tworząc wiele dogodnych sytuacji. Wynik mógł być wyższy, ale trochę zabrakło nam skuteczności, nad czym ciągle trzeba pracować. Na pewno jednak sparing był bardzo pożyteczny, także z uwagi na przeciwnika, który postawił nam wysokie wymagania. Dla mniej najważniejsze są zwycięstwa. Nieważne w jakich rozmiarach.

- Wiem, że moi zawodnicy są w stanie dobrze rozgrywać każde spotkania w 2-3 różnych ustawieniach. Odkąd jestem trenerem, pracujemy w trzech systemach i dobrze się w nich czujemy, co jest dla mnie bardzo ważne. Jednak decyzję dotyczącą taktyki na spotkanie z Wisłą Kraków podejmę, kiedy będziemy już po wnikliwej analizie gry naszego najbliższego przeciwnika.

- Mamy w kadrze trochę młodzieży, która dołączyła do nas, trafiając m.in. z Akademii Lechii. Ciężko pracują z nami od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony z ich postawy oraz czynionych postępów.
(raz / lechia.pl) 4 lutego 2018, 07:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013