Gdańsk: niedziela, 17 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Chrzanowski: Czas najwyższy, żeby zacząć grać

4 lutego 2018

- Na pewno chciałbym zacząć już regularnie grać w pierwszym zespole Lechii. Po to trenuję od dwóch lat, bo tyle jestem w pierwszym zespole i czas najwyższy, żeby zacząć grać - mówi obrońca Lechii Gdańsk Adam Chrzanowski przed kamerami klubowej telewizji.
Od początku przygotowań trenuję po to, żeby na pierwszy mecz wyjść w pierwszym składzie. Wywalczyłem sobie miejsce podczas dwóch ostatnich sparingów i mam nadzieję, że przez najbliższy tydzień nic się nie zmieni.

- Na pewno chciałbym zacząć już regularnie grać w pierwszym zespole Lechii. Po to trenuję od dwóch lat, bo tyle jestem w pierwszym zespole i czas najwyższy, żeby zacząć grać. Nie tylko trenować

- Najważniejsze, że w końcu zagraliśmy na zero z tyłu. Bo to jest ważne, aby tracić jak najmniej bramek. Z naszym potencjałem z przodu na pewno coś strzelimy. Do meczu z Wisłą podchodzi na spokojnie. Skupiamy się na najbliższym spotkaniu, każdy z nas chce awansować do tej ósemki i bić się o jak największe cele.
(raz / lechia.gda.pl) 4 lutego 2018, 19:07
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.048