Gdańsk: niedziela, 17 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Owen: będziemy przygotowani do tego spotkania

8 lutego 2018

W sobotę Lechia zagra z Wisłą Kraków na rozpoczęcie rundy wiosennej. Trener Adam Owen uważa, że jego zespół jest przygotowany do tego spotkania.
- Wisła to bardzo dobry zespół przede wszystkim pod względem technicznym. My odrobiliśmy pracę domową i będziemy przygotowani do tego spotkania – przyznał trener Owen.

– Zimą doskonaliliśmy różne systemy gry i czujemy się w nich komfortowo. Najważniejsze, że jesteśmy elastyczni i umiemy dopasować się do tego, co dzieje się na boisku, a każdy z zawodników zna swoje zadania podczas meczu. Poza tym pracowaliśmy nad grą defensywną całej drużyny, bo jesienią naszym problemem była zbyt duża liczba straconych goli – dodał szkoleniowiec Biało-Zielonych.

- Można mówić dużo o filozofii, ale ja wyznaję zasadę, że po prostu trzeba mieć plan, bazujący na atutach własnej drużyny i rywala. A jeśli o mnie chodzi, to ja chcę wygrywać mecze, zdobywać trofea – jeśli nie w tym sezonie, to w kolejnym. W mojej karierze trenerskiej pracowałem w zespołach, które osiągały sukcesy i chcę, by podobnie było w Lechii.
(raz / lechia.pl) 8 lutego 2018, 16:32
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012