Gdańsk: piątek, 22 lutego 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Carrillo: Jedziemy do Gdańska po trzy punkty

9 lutego 2018

Trenera Wisły Kraków Joan Carrillo na konferencji prasowej odniósł się do najbliższego meczu z Lechią Gdańsk.
[fragmenty z oficjalnej strony: wisla.krakow.pl]


- Mam już przygotowane ustawienie w jakim zmierzymy się z Lechią, ale nie będę go podawał, zwłaszcza, że sami piłkarze jeszcze tego nie wiedzą.

- W ostatnim momencie powiem zawodnikom, kogo oddeleguję do wyjściowej jedenastki. Chcemy, żeby cała 18-tka meczowa była przygotowana do gry, ponieważ to nie jest wycieczka. Jedziemy tam po trzy punkty.

W drugim tygodniu zgrupowania w Hiszpanii do Wisły dołączył nowy defensor - Matej Palčič. - To bardzo inteligentny zawodnik, który ciągle się rozwija. Nie spędził zbyt wiele czasu z drużyną, lecz jest w odpowiedniej dyspozycji, aby zagrać i pokazać się na boisku. Mamy to szczęście, że będzie mógł rywalizować na tej pozycji z Kubą Bartkowskim, co wyjdzie drużynie na dobre. Dodatkowo pojmuje naszą filozofię, którą się kierujemy, więc będzie brany pod uwagę - ocenił swojego podopiecznego.

- Jeśli chodzi o lewą stronę defensywy, to pracujemy nad tym i szukamy alternatywy. Taką mamy obsadę ławki i nic na to nie poradzimy. Próbujemy ustawiać tam innych zawodników. Na przykład alternatywą jest Kuba Bartkowski czy Damian Korczyk z Centralnej Ligi Juniorów. Oczywiście nominalnym graczem na tę pozycję jest Maciej Sadlok - wyjawił.

- Mogę zapewnić, że udajemy się do Gdańska z myślą o wygranej.
(raz / lechia.gda.pl) 9 lutego 2018, 17:21
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022