Gdańsk: czwartek, 17 stycznia 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Vitoria: Jestem zdrowy i pewny siebie

10 lutego 2018

Obrońca Lechii Gdańsk Steven Vitoria pochodzi z Kanady, gdzie piłka nie jest tak popularnym sportem jak w Polsce.
- Piłka pod względem popularności zajmuje tam... siódme, ósme miejsce. Ciężko zrobić karierę piłkarską, skoro większość Kanadyjczyków futbol traktuje jako hobby, dodatek, a nie coś, czym można zajmować się zawodowo. Poziom piłki jest bardzo niski. Dzieciaki w szkołach trenują inne sporty - mówi Steven Vitoria dla "Przeglądu Sportowego"

- Na koniec poprzedniego sezonu osiągnąłem wysoką formę. To była moja najlepsza dyspozycja odkąd jestem w Lechii. Potem zaczęły się podróże związane z Gold Cup, wypadłem z rytmu przygotowań z drużyną klubową. Do sezonu przystąpiłem z marszu, od razu po turnieju o Złoty Puchar CONCACAF. To musiało odbić się na formie. Potem przytrafiał się kontuzja i było po rundzie. Teraz jestem zdrowy, zdeterminowany i pewny siebie.
(raz / Przegląd Sportowy) 10 lutego 2018, 09:24
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.070