Gdańsk: wtorek, 18 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Owen: Jestem zadowolony z postawy mojej drużyny

10 lutego 2018

Stworzyliśmy sobie więcej sytuacji i powinniśmy zakończyć ten mecz z trzema punktami - mówił po meczu trener Lechii Adam Owen.
- Jestem zadowolony z postawy mojej drużyny w meczu z Wisłą, natomiast nie ukrywam rozczarowania wynikiem. Uważam, że zasłużyliśmy na więcej niż ten jeden punkt. Wyglądaliśmy solidnie, stworzyliśmy sobie więcej sytuacji i powinniśmy zakończyć ten mecz z trzema punktami. Byłaby to cenna zdobycz, zważywszy na naszą pozycję w tabeli.

- Muszę pochwalić moich młodych zawodników po spotkaniu przeciwko Wiśle. Adam Chrzanowski, który zagrał po raz pierwszy w wyjściowym składzie w meczu LOTTO Ekstraklasy, czy Paweł Stolarski i Joao Nunes rozegrali naprawdę dobry mecz.

- Jeśli chodzi o zmiany to ta Pawła Stolarskiego była wymuszona kontuzją. Z kolei Filip Mladenović grał swój pierwszy mecz od dłuższego czasu, dlatego zdecydowałem się wcześniej zdjąć go z boiska. Natomiast wejście Ariela Borysiuka za Simeona Sławczewa podyktowane było tym, że chciałem dodać więcej energii naszej środkowej linii.
(raz / lechia.pl) 10 lutego 2018, 23:41
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.250