Gdańsk: wtorek, 18 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Debiutant Mladenović: Remis jest sprawiedliwy

11 lutego 2018

W sobotę w meczu z Wisłą Kraków zadebiutował w Lechii lewy obrońca Filip Mladenović.
– Uważam, że szczególnie w pierwszej połowie graliśmy naprawdę dobrze. Odpowiednio zakładaliśmy pressing, często zmienialiśmy ciężar gry. Straciliśmy niepotrzebnego gola, ale szybko odrobiliśmy straty i nadal realizowaliśmy plan, założony przez trenera. Dopóki się go trzymaliśmy, było ok – powiedział Mladenović dla strony klubowej.

– W drugiej połowie nieco się pogubiliśmy, oddaliśmy Wiśle inicjatywę. Ale w końcówce, która oglądałem już z ławki rezerwowych, znów się odnaleźliśmy. Remis trzeba uznać jednak za sprawiedliwy rezultat.

– Zmierzamy w dobrym kierunku. Dzisiaj świetnie mi się współpracowało zarówno ze Sławkiem Peszką jak i Adamem Chrzanowskim. Niemniej ciągle musimy doskonalić naszą taktykę, automatyzmy w grze. Dzisiaj było nieźle, ale wiele rzeczy trzeba jeszcze dopracować. Mamy naprawdę dobrych piłkarzy w naszej drużynie, jestem spokojny o dobre wyniki. Zostało nam osiem ważnych meczów, by odrobić straty i dostać się do czołowej ósemki
(raz / lechia.pl) 11 lutego 2018, 11:14
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029