Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Owen: Wiosną potrzebujemy dobrych wyników

15 lutego 2018

W niedzielę Lechia po raz drugi z rzędu wystąpi przed własną publicznością. Trener Adam Owen wie, że jego drużna potrzebuje zwycięstw.
- Lechia i Piast potrzebują punktów. Przeciwnicy zajmują ostatnią lokatę w lidze, ale nasza przewaga nie jest zbyt duża. W Ekstraklasie nie ma słabych drużyn i łatwych spotkań. Zdajemy sobie z tego sprawę, na którym miejscu w tabeli jesteśmy. Wiemy, z czego to wynika i staramy się to poprawić. Jesienią popełniliśmy zbyt wiele błędów, po których traciliśmy bramki. Wiosną potrzebujemy dobrych wyników, bo dzięki nim rośnie nasza pewność siebie


W meczu ligowym z Wisłą Kraków zespół Lechii wystąpił w ustawieniu 1-3-4-3. Taktyka zdała egzamin?
- Spotkanie z Wisłą oglądałem kilka razy i jestem zadowolony z występu całej drużyny. Kreowaliśmy sytuacje do zdobycia gola, ale brakowało nam skuteczności. Defensywa zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Wisła oddała zaledwie jeden celny strzał w kierunku naszej bramki, który niestety zakończył się utratą przez nas gola. Popełniliśmy jeden błąd, ale nie możemy winić za to Dusana Kuciaka - podkreślił trener. - Zmiana w naszej bramce nie jest potrzebna.
(raz / lechia.pl) 15 lutego 2018, 19:32
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.080