Gdańsk: niedziela, 16 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Nunes: Straty są możliwe do odrobienia

16 lutego 2018

Portugalski obrońca Lechii Joao Nunes liczy na zwycięstwo z Piastem Gliwice.
- Byłem mocno rozczarowany rezultatem, bo naszym celem była wygrana z Wisłą. Z drugiej jednak strony cieszy fakt, że w defensywie spisaliśmy się znaczniej lepiej, niż to było w meczach rundy jesiennej. Wiadomo, że zdarzyła nam się pomyłka, którą rywal zamienił na gola, więc musimy skupić się na tym, by w kolejnych meczach te pomyłki zdążyć jeszcze naprawić i zapobiec utracie bramki.

- W poprzedniej rundzie rzeczywiście grywałem czy ty na bokach obrony czy w pomocy, ale rozmawiałem o tym zimą z naszym trenerem, że jestem w stanie bardziej pomóc drużynie, kiedy będę pełnił jedną określoną rolę na boisku.

- Myślę, że nasz rywal będzie skoncentrowany na kontratakach. Piast, podobnie jak my będzie szukał punktów za wszelką cenę, więc pewnie czeka nas sporo walki. Jesteśmy jednak pozytywnie nastawieni, co było widać podczas treningów w tym tygodniu. Nikt z nas nie zwiesił głowy po remisie z Wisłą. Wszystko cały czas jest w naszych rękach, straty są możliwe do odrobienia, więc gramy dalej.
(raz / lechia.pl) 16 lutego 2018, 15:33
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.074