Gdańsk: sobota, 15 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Macierzyński strzela i Lechia wygrywa

17 lutego 2018

Juniorzy starsi Lechii Gdąńsk pokonali w sparingu III-ligowy Bałtyk Gdynia 3:1.
- Pierwsza część spotkania nie potoczyła się do końca po naszej myśli, ale w drugiej zaprezentowaliśmy z bardzo dobrej strony. Zwycięstwo oczywiście cieszy, ale dla nas najważniejsza było możliwość sprawdzenia się na tle wymagająca rywala, który dobrze spisuje się w rozgrywkach trzeciej ligi. Dużym pozytywem jest także fakt, że nasza drużyna zbudowana była w oparciu o młodych zawodników, którzy już są lub dopiero pukają do drzwi pierwszego zespołu - powiedział po meczu trener Lechii U-19 Tomasz Unton.


Bałtyk Gdynia - Lechia Gdańsk 1:3 (1:0)
Bramki dla Lechii: Przemysław Macierzyński (2), Rafał Kobryń

Lechia (skład wyjściowy): Leszczyński - Kobryń, Lisiecki, Kaczorowski, Kałahur - Petk, Schikowski, Rynkowski, Włodarczyk, Żukowski, Macierzyński

Ponadto w drugiej części meczu na murawie pojawili się: Bartłomiej Merchel, Sebastian Goławski, Kacper Zaręba, Dawid Wasilewski, Adam Bluma i Maciej Brzozowski
(raz / lechia.pl) 17 lutego 2018, 18:53
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.086