Gdańsk: niedziela, 24 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

W. Formalik: Na pewno będą zmiany

17 lutego 2018

- Na pewno będą zmiany. Mamy swoje przemyślenia, analizy i musimy zagrać inaczej niż w spotkaniu z Jagiellonią - mówi trener Piasta Waldemar Fornalik przed meczem z Lechią Gdańsk.
Jak wygląda sytuacja kadrowa przed spotkaniem z Lechią Gdańsk?
- Nic się nie zmieniło. Aleksandar Sedlar, Mateusz Mak i Martin Bukata są kontuzjowani i nie będą brani pod uwagę przy ustalaniu składu.

Przewiduje Pan jakieś zmiany w składzie?
- Nie chcę o tym mówić, ale na pewno będą zmiany. Mamy swoje przemyślenia, analizy i musimy zagrać inaczej niż w spotkaniu z Jagiellonią.

Musiał Pan pracować nad psychiką zespołu, bo nastawienie było zupełnie inne?
- Wszyscy liczyliśmy, że ten mecz zakończy się naszym zwycięstwem. Na konferencji powiedziałem, że ostatni okres wskazywał, że powinno być dobrze i byliśmy optymistycznie nastawieni. Natomiast zgodzę się z opinią trenera Jagiellonii, który stwierdził, że zadecydowały centymetry. Nie wiadomo co by było, gdybyśmy to my pierwsi zdobyli bramkę, ale to jest pytanie bez odpowiedzi. Tak się nie stało, a gol dla rywali spowodował, że zespół stracił tę pewność. Nie było łatwo konstruować klarownych sytuacji, a drużyna przeciwna była dobrze zorganizowana.

W statystykach tego spotkania widać, że Konstantin Vassiljev był ustawiony bardzo wysoko, praktycznie tuż za Michalem Papadopulosem. Miał też mało kontaktów z piłką... Widzi Pan w tym pewne rezerwy, które można poprawić?
- Ustawienie wyjściowe to jest jedno, a to, co dzieje się na boisku to drugie. Będąc ustawionym wyżej można znaleźć miejsce, w którym otrzymuje się podania i być częściej przy piłce.

Biuro Prasowe GKS Piast SA
(raz / lechia.gda.pl) 17 lutego 2018, 19:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.066