Gdańsk: środa, 20 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Rafał Wolski kontuzjowany! Schodził z boiska ze łzami

18 lutego 2018

Rafał Wolski okupił mecz z Piastem Gliwice kontuzją. Czy uraz reprezentanta Polski jest poważny?
Rafał Wolski opuszcza boisko ze łzami (zdjęcie)

Komentatorzy widząc uraz Wolskiego podczas meczu Lechii z Piastem Gliwice od razu poczęli się zastanawiać, czy ta kontuzja nie wykluczy Rafała z batalii o wyjazd na mistrzostwa świata w Rosji. Wolski okres przygotowawczy nie spędził pod wodzą trenera Adama Owena. Za karę został w kraju, gdy drużyna wyjechała trenować i grać mecze towarzyskie w Turcji.

Mecz z Piastem był dla niego pierwszym od listopada 2017 r. Wszedł na boisku w 2. połowie zmieniając Flavio Paixao. Plac gry, ze łzami w oczach, z powodu kontuzji opuścił w 75 minucie.

- Jeśli chodzi o Rafała Wolskiego to jest podejrzenie urazu kolana. W poniedziałek przejdzie badania, po których będziemy wiedzieć, jak poważna jest to kontuzja. - mówił trener Owen na konferencji po meczu.

WIDEO Z KONTUZJĄ RAFAŁA WOLSKIEGO
(raz / lechia.gda.pl) 18 lutego 2018, 17:52
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031