Gdańsk: niedziela, 16 grudnia 2018
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Borysiuk: Dałem na pewno słabą zmianę

19 lutego 2018

Ariel Borysiuk nie był zadowolony ze swojej gry w przegranym meczu z Piastem. Mimo porażki zawodnik wierzy w awans do czołowej ósemki.
- Słabszy mecz w naszym wykonaniu niż spotkanie z Wisłą i wynik odzwierciedla co się działo. Zostało nam siedem spotkań w rundzie zasadniczej i wierzymy, że dostaniemy się do ósemki. Każdy wie gdzie się znajdujemy. Byliśmy dobrze przygotowani do tej rundy. Natomiast w dwóch meczach u siebie zdobyliśmy tylko punkt. Nie tak to miało wyglądać. Cieszę się, że kolejny mecz jest już w piątek.

- Dałem na pewno słabą zmianę, taki jest komentarz do mojej gry. Taka był koncepcja trenera aby zmienić Daniela na mnie. Ciężko się grało w środku, zdecydowanie Tomek Jodłowiec tam królował. W powietrzu i na ziemi. Otrzymaliśmy szybko dwa „gongi” - najpierw gol, a później kontuzja, która wykluczyła Rafała z gry. Musieliśmy ostatnie 20 minut grać jednego mniej.


Materiał w formie dźwięku audio

materiał przygotował Mateusz Błażewicz
(raz / lechia.gda.pl) 19 lutego 2018, 11:21
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.152